Sviesto gamybos įranga

Aukštos kokybės, šiuolaikiška sviesto gamybos įranga iš pasaulyje lyderiaujančių maisto perdirbimo įrenginių gamintojų SPX FLOW.

  • Automatinis ir pusiau automatinis sviesto pakavimo įrenginys yra kompaktiškas bei lengvai prižiūrimas. Pakuoti galima maždaug nuo 5 iki 30 kg sviesto.
  • Sviesto homogenizatorius skirtas homogenizuoti pramoninį sviestą prieš perpakavimą. Šis įrenginys sumažina drėgmės praradimo riziką. Proceso metu taip pat galima pareguliuoti produkto sudėtį įleidžiant į jį vandens, druskos ir t. t.
  • Sviesto išpakavimo įranga paruošia sviestą homogenizacijai, lydymui ir kitiems tolesniems apdorojimo procesams. Kadangi rankiniu būdu produktų kilnoti nereikia, tai apsaugo darbuotojus nuo sužalojimų ir palengvina išpakavimo procesą.
  • Automatinio nepertraukiamo veikimo sviesto gamybos įrenginio pajėgumas svyruoja nuo 500 iki 14 000 kg pagaminamo sviesto per valandą.
  • Dinamiška sviesto maišymo sistema yra lengvai įrengiama ir neužima daug vietos. Ji turi higieninį rotoriaus dizainą, palengvinantį ir pagerinantį svarbaus CIP proceso efektyvumą.

Rinkitės kokybišką sviesto gamybos įrangą iš patikimų gamintojų. UAB „Linchema“ bendradarbiaudama su SPX FLOW rūpinasi savo klientais.

Daugiau informacijos: www.spxflow.com

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!