Įrenginiai mėsos perdirbimui

Danijos gamintojų ATTEC aukštos kokybės įrenginiai mėsos, kiaulienos, jautienos, avienos, perdirbimui.

Kiauliena. ATTEC pirmieji pasaulyje sukūrė įrangą, kurią pasitelkus kiaulienos viduriai yra apdorojami automatiškai. Skerdyklos visame pasaulyje yra aprūpinamos automatine įranga nuo pirmo iki paskutinio kiaulienos įpjovimo. Naudodamasi efektyvia įranga, užtikrinančia klientams didelį pelną, darbo sąnaudų ir našumo taupymą, ši Danijos įmonė yra pasaulyje pirmaujanti automatinės pjaustymo įrangos gamintoja mėsos pramonei.

Jautiena. Kaulų pašalinimas iš jautienos turi gilias tradicijas ir nėra tinkamas automatiniam pjaustymui. Dėl to ATTEC nuolat randa skirtingus sprendimo būdus bei tobulina jautienos perdirbimo įrangą.

Aviena. Pirminis avienos pjovimas tradiciškai visada buvo atliekamas juostiniais pjūklais, tačiau šis būdas – pavojingas ir nelabai veiksmingas. ATTEC yra vienintelė įmonė pasaulyje, kuri teikia avienos pramonei naujos rūšies pirminio pjaustymo įrangą, įdiegdama diskinius peilius pirminiam bei automatiniam pjaustymui. Automatinė pjaustymo įranga leidžia tobulai supjaustyti avies pečius, vidurius ir tuo pačiu sutaupyti darbo sąnaudų.

Daugiau informacijos: www.attec.dk

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!