Plovimo ir dezinfekavimo priemonės

NOVADAN

www.novadan.dk higienos priemonės ir servisas maisto pramonei. Aukščiausios kokybės plovimo ir dezinfekavimo priemonės iš Danijos gali būti naudojamos šiose srityse:


Membranų plovimas. Oksidacijos, pH, cheminių medžiagų poveikis membranai turi būti minimalus. NOVADAN parengia konkrečius valymo sprendimus, pritaikytus specifinei gamybos įrangai.


CIP (valymas vietoje). Plovimo metodai parenkami priklausomai nuo sektoriaus. Įmonė parengia analizę ir rekomendacijas dėl pakeitimų, pritaikytų prie Jūsų įrangos, produktų ir pan.


Paviršiaus valymas. Siūlomas platus prekių asortimentas, kuriame rasite putų produktų, sukurtų specialiai žemo slėgio sistemoms. Ne tik susidorosite su sudėtingomis valymo užduotimis, bet ir paviršių plovimas po procedūros bus lengvas.


Taros plovimas. Bendrovės siūlomi produktai padės sumažinti pakartotinų plovimų kiekį. Po plovimo neliks klijų, etikečių, baltymų, apnašų ar cheminių preparatų likučių.


Konvejerių tepimas. Konvejerio darbo efektyvumui labai svarbus tinkamo muilo pasirinkimas. NOVADAN siūlo novatoriškus tepimo sprendimus, užtikrinančius optimalų konvejerio veikimą.


Asmens higiena. Aukšti asmens higienos standartai užkerta kelią patogeninių bakterijų plitimui.


Dezinfekcija. Nuo tradicinių dezinfekcijos sprendimų buvo pereita prie peracto rūgšties. Tai – taupus ir ekologiškas produktas.


Maisto pramonės higiena ir priežiūra


>> Daugiau valymo priemonių <<

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!