Moduliniai įrenginiai ir kita įranga

SPX grupei priklausančios įmonės APV, Anhydro ir kt. projektuoja ir gamina gamybines linijas bei įrenginius: vožtuvus, siurblius, šilumokaičius, homogenizatorius, mikserius, pasterizatorius, membraninio filtravimo linijas, UAT linijas, CIP įrenginius, vakuuminio išgarinimo aparatus ir purkštuvines džiovyklas, sviesto gamybos linijas, sojos pieno linijas, išrūgų perdirbimo įrenginius ir IBK linijas, majonezo ir kečupo linijas, džemų ir uogienės gamybos linijas, laktozės linijas.


„APV“ prekės ženklas siūlo platų funkcionalių sprendimų, sistemų ir produktų spektrą, kuris yra pagrindinis verslo vystymo variklis. Įmonė ne tik parduoda techniškai pažangius produktus, bet ir užtikrina techninę įrangos priežiūrą bei standartų laikymąsi.


„Anhydro“ prekės ženklas gamina, projektuoja ir įrengia sudedamąsias dalis bei visiškai išpildytus sprendimus pasaulinei maisto perdirbimo pramonei. Šios įmonės veikla apima spektrą skysčių koncentracijos ir miltelių apdorojimo sprendimų bei įrenginių tarptautinei pieno, maisto bei gėrimų, farmacijos, chemijos pramonei.


„Dollinger“ prekės ženklo siūlomi filtravimo produktai ir paslaugos padės pagerinti skysčių bei oro kokybę. Novatoriški inžineriniai sprendimai išspręs net ir sudėtingiausias užduotis.


Daugiau apie parduodamą šių bei kitų prekės ženklų produkciją sužinokite apsilankę UAB „Linchema“ parduotuvėje.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!