Valymo priemonės

Valymo priemonės maisto pramonės profesionalams – tai pagrindinė mūsų veiklos sritis

Valymo priemonės maisto pramonės profesionalams – tai pagrindinė mūsų įmonės „Linchema“ veiklos sritis. Prekiaujame aukščiausios kokybės produkcija pieno gaminiams, o mūsų valymo priemonės pramonei internetu – bene patogiausias būdas išsirinkti jums tinkamiausią produkciją, nepaliekant namų.

Tam, kad jūsų verslas klestėtų, atitiktų visus Europos sąjungos higienos reikalavimus, bei, žinoma, jūsų maisto produkcija turėtų geriausią skonį, būtina pasirūpinti įrenginiais bei dezinfekavimo, priemonėmis. Maisto pramonės įrenginiai  klestinčioje pieninėje privalo atitikti visus reikalavimus.

Mes puikiai žinome, jog jų priežiūra reikalauja kasdienio bei kruopštaus darbo, todėl glaudžiai bendradarbiaudami su geriausiais rinkos specialistais Europoje atrinkome geriausias valymo priemones pramonei, kuriomis ir prekiaujame tiek Vilniuje, tiek ir pristatant produkciją į kitus Lietuvos miestus bei miestelius.

 

Pagrindinė mūsų įmonės produkcija – susipažinkite ir išsirinkite jums tinkamiausius produktus

UAB „Linchema“ prekiauja aukščiausios kokybės bei plataus spektro priemonėmis, skirtomis palaikyti švarą maisto pramonėje. Mūsų siūlomos valymo priemonės maisto pramonei skirtomis į tris pagrindines kategorijas:

– Plovimo bei dezinfekavimo priemonės, kurias mums tiekia įmonės iš Danijos. Šioje kategorijoje galite rasti bei įsigyti produktų, skirtų paviršiams valyti bei dėmėms, nešvarumams šalinti, pavyzdžiui universalias priemones, skirtas dezinfekuoti, sanitarinius valiklius, ploviklius, šarminius bei rūgštinius tirpalus bei daugelį kitų, jums reikalingų produktų.

>> Daugiau informacijos <<

– Higienos įranga maisto pramonei, kurią mums tiekia įmonė iš Vokietijos. Tai įrenginiai, skirti darbo priemonių higienai, maisto įrankių sterilizavimo produkcija, įranga, skirta apdoroti mėsos produkciją.

>> Daugiau informacijos <<

– Stotelės plovimui putomis, kurios yra išties veiksmingas bei modernus higienos palaikymo sprendimas. Siūlome produkciją, skirtą plovimui putomis maisto pramonėje.

>> Daugiau informacijos <<

Įsigykite jau šiandien – internetu arba apsilankę mūsų parduotuvėje Vilniuje!

Mūsų įmonės siūloma produkcija yra ne tik plataus asortimento bei išties veiksminga, tačiau taip pat ir draugiška aplinkai bei nekenksminga. Esame rinkos lyderiai, todėl siūlome tik geriausius bei patikrintus produktus, skirtingus maisto pramonės profesionalams. Mūsų profesionalumą gali patvirtinti ir daugybė sertifikatų, kuriuos esame surinkę per savo ilgametę patirtį, dirbant su valymo priemonėmis bei įranga gamybai. Įsitikinkite jau šiandien!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!