Sūrių linijos, sūrių formos

PRIMODAN

Tai Danijoje įsikūrusi įmonė tarptautiniu mastu pirmaujantis tiekėjas sūrio ir pieno produktų linijų gamintojas. Kiekvienam produktui reikia pritaikytos gamybos sistemos, taigi visada ieškomas ekonomiškai efektyviausias sprendimas.

„CheeseMaster” linija
Automatizuota, moduliuota gamybos linija, skirta gaminti visų rūšių EPC (European Pressed Cheese) sūrius – kietus ir pusiau kietus, apvalius ir stačiakampius, su apvaliomis akimis ir netaisyklingomis akimis – nuo 1 kg iki 50 kg ir daugiau. „CheeseMaster” linijos našumas ir išeiga yra įrodyti mūsų klientų atsiliepimais. Linija yra itin universali ir gali būti greit modifikuojama pakeisti sūrio formą (apvali ar stačiakampė) ar sūrio dydį.

BALTOJO SŪRIO (UF FETOS SŪRIO) ĮRANGA
Bendrovė „Primodan” turi didelę patirtį gaminant baltojo sūrio (dar vadinamo „Süzme Peynir” (Turkija), daniško baltojo arba UF FETA SŪRIO) fasavimo įrangą, taip pat projektuojant užbaigtas „iki raktų” UF FETA / baltojo sūrio gamyklas.

Iannello INOX

Italijos meistriškumas gaminant įrenginius pieno pramonei. Dėl savo ilgametės patirties, įmonė visada jautriai ir atidžiai reagavo į rinkos raidą bei siūlė inovatyvius sprendimus.

Ypač daug patirties sukaupta gaminant visų rūšių PASTA FILATA SŪRĮ, pavyzdžiui, mocarelą, picos sūrį, sūrį, tarkuotą mocarelą, provolonę, scamorzą, bocconcini, caciocavallo, oaxaca, ostiepoką, kaškavalį ir kt.

Sūrių formos:

SERVI DORYL siūlo daugiau nei 40 spaudžiamo sūrio raštų ir perforacijų kombinacijų. Kiekviena kombinacija skiriasi raštų įvairove, gilumu, perforacijų rūšimi, tankumu.

Grietinėlės sūriui formuoti ir sausinti naudojami du būdai: atvira ir uždara sistema. Siūlomas platus sūrio formų asortimentas, todėl sūrį formuoti galima pagal individualų poreikį.

Aukštos kokybės sūrio gamyboje naudojamos technologijos iš patikimų, pasaulyje pripažintų tiekėjų – apsilankykite UAB „Linchema“ parduotuvėje arba įsigykite įrangą internetu!

Sūrių linijos ir įrenginiai: primodan.dk

Itališkų sūrių linijos ir įrenginiai:  iannelloinox.it

Sūrių formos ir multi-formos: servidoryl.com

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!