Pilstymo automatai

Linchema atstovauja, parduoda ir teikia servisą Baltijos šalyse Danijos įmonių Primodan A/S ir Primoreels A/S, projektuojančių ir gaminančių aukščiausios kokybės pilstymo automatus ir indelių uždarymo sistemas.

Primodan pilstymo automatai:

www.primodan.dk
Aukščiausios kokybės, pagal individualius poreikius pritaikyti pilstymo ir uždarymo rotoriniai/karuseliniai automatai: PRIMA, ROT-O-MIN bei linijiniai automatai, pilnai sukomplektuotos UF balto sūrio gamybos linijos, komponentų dozavimo įranga, pusiau automatinės pilstymo mašinos. Pagaminta Danijoje.

 

Primoreels indelių uždarymo modulis www.primoreels.com. Inovacinė neplyštančių PET metalizuotų dangtelių padavimo iš ričių sistema ir medžiagos.

 

Montavimas į visus naujus ir esamus pilstymo automatus bei medžiagų tiekimas.

 

Primodan ir Primoreels įrengimų pardavimas, tiekimas ir aptarnavimas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Profesionali maisto pramonės įranga užtikrina sklandžiai vykstančius gamybos procesus, kokybišką produkciją, efektyvų energijos vartojimą.

Primodan pilstymo automatai

PRIMODAN pilstymo-fasavimo automatai – siekiantiems efektyvaus ir kokybiško rezultato

Įmonė Linchema, turinti ilgametę patirtį specifinės technikos įrenginių tiekimo ir aptarnavimo srityje, tiekia profesionalią skystų, pusiau skystų produktų pilstymo įrangą Lietuvos ir užsienio šalių rinkoms. Tai kokybiška įranga, pritaikyta būtent įmonėms, kurios specializuojasi maisto/pieno produktų gamyboje ir perdirbime. Primodan A/S pilstymo-fasavimo automatai – vieni iš mūsų siūlomų įrenginių, kurių kokybę patvirtina ES reikalavimų atitikimas ir CE ženklinimas. Tai automatizuoti įrenginiai, kurie, priklausomai nuo galingumo, per valandą gali fasuoti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių įvairios talpos indelių.

Individualiems poreikiams pritaikyti pilstymo automatai


Mūsų parduodami pilstymo automatai yra moderniausi šiuolaikiniai technikos sprendimai greitam ir efektyviam pilstymo rezultatui pasiekti. Mes parduodame danų kompanijos Primodan A/S profesionalius pilstymo-fasavimo modelius, tokius kaip PRIMA, ROT-O-MIN ir kt. Ši įranga padeda tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms pasiekti našesnių darbo rezultatų, pagamintą produkciją išpilstant greitai ir efektyviai. Primodan gaminami modeliai puikiai tinka pilstyti ir uždaryti/užlydyti pusiau skystiems ir klampiems pieno produktams (jogurtui, grietinei, lydytam sūriui, ledams, desertams), padažams, kečupui, majonezui. Automatizuotų sistemų pagalba išpilstymas ir fasavimas vyksta greitai, sklandžiai, per tą patį laiką yra įvykdomas didesnis užsakymas. Be to, klientai, pasirinkę profesionalią techniką, investuoja ne tik į didesnį pelną, greitą atsipirkimą, bet ir į retesnį pogarantinį remontą.

Įrenginiai gali pilstyti pieno produktus ne tik į plastikinius (PS, PP) indelius ar kibirėlius, bet ir į butelius, stiklainius. Visa technika gaminama iš kokybiškų specialių medžiagų, pritaikytų sąlyčiui su maistu. Parduodama įranga atitinka visus ES reikalavimus ir teisės aktus dėl naudojimo maisto pramonėje, yra žymima CE ženklu.

Technikos gamybos procese naudojamos tik ilgaamžės medžiagos, patvarūs sujungimo elementai. Visuomet siekiame aukščiausių standartų, todėl norime, kad ir klientai, naudodami mūsų techniką, jau pirmą dieną pajustų efektyvumo skirtumą, dirbdami su naujausia įranga.

Automatizuoti sprendimai – našūs rezultatai ir galimybė lengvai kontroliuoti vykstančius procesus

Pilstymo-fasavimo įrenginių darbas automatizuotas, todėl technika be perstojo gali dirbti nuo kelių iki keliolikos valandų. Sistema modernizuota taip, jog visus fasavimo proceso parametrus lengvai galite keisti/valdyti lengvais pirštų prisilietimais, kadangi visuose mūsų siūlomuose įrenginiuose įmontuoti servo mechanizmai ir PLC valdikliai su liečiamaisiais ekranais. Valdiklio ekrane galima matyti visą informaciją apie tuo metu įrenginyje vykstančius procesus, stebėti, tikrinti esamą situaciją (pavyzdžiui, aliuminio ar PET metalizuotų dangtelių užlydymo temperatūrą, pildomo produkto tūrį, pildymo greitį ir kt.), kad viskas vyktų sklandžiai ir tiksliai taip, kaip buvo planuota. Technika pritaikyta darbui ir drėgnoje aplinkoje, ir žemesnėje temperatūroje.

Primodan A/S – profesionalus ir patikimas partneris, kai ieškote naujausios įrangos, galinčios tiksliai įgyvendinti Jūsų poreikius. Kiekvienam klientui parenkame ir pritaikome jo poreikius geriausiai atitinkančius pilstymo-fasavimo įrenginius, kurie automatizuotų procesų pagalba leidžia lengvai įgyvendinti tiek mažus, tiek didelius gamybos užsakymus.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!