Categories Menu

Sūrių gamybos įranga

Linchema atstovauja, parduoda ir teikia servisą SPX grupės įmonių, projektuojančių, konstruojančių ir gaminančių gamybos linijas bei įrenginius pieno, maisto bei gėrimų biotechnologijos, chemijos ir kitai pramonei.

Ieškote reikiamo įrenginio ir naujausių technologinių sprendimų savo plėtojamai veiklai? Kviečiame kreiptis ir atrasti geriausią individualų variantą.

Mūsų įmonės specializacija – maisto pramonės įranga. Esame žymiausių gamintojų atstovai, reikiama įranga aprūpiname dideles ir mažas įmones. Sertifikuotiems gamintojų įrenginiams suteikiame ilgalaikę garantiją.

SPX www.spx.com grupei priklausančios įmonės APV www.spx.com/en/apv, Anhydro www.spx.com/en/anhydro ir kt. projektuoja ir gamina gamybines linijas bei įrenginius: vožtuvus, siurblius, šilumokaičius, homogenizatorius, mikserius, pasterizatorius, membraninio filtravimo linijas, UAT linijas, CIP įrenginius, vakuuminio išgarinimo aparatus ir purkštuvines džiovyklas, sviesto ir sūrių gamybos linijas, sojos pieno linijas, išrūgų perdirbimo įrenginius ir IBK linijas, majonezo ir kečupo linijas, džemų ir uogienės gamybos linijas, laktozės linijas.

Sūrių formos ir multi-formos.

Membraninio filtravimo linijų elementų tiekimas.

Linchema atstovauja, parduoda ir teikia servisą Baltijos šalyse Danijos įmonių Primodan A/S ir Primoreels A/S, projektuojančių ir gaminančių aukščiausios kokybės pilstymo automatus ir indelių uždarymo sistemas.

Primodan pilstymo automatai: www.primodan.dk. Aukščiausios kokybės, pagal individualius poreikius pritaikyti pilstymo ir uždarymo rotoriniai/karuseliniai automatai: PRIMA, ROT-O-MIN bei linijiniai automatai, pilnai sukomplektuotos UF balto sūrio gamybos linijos, komponentų dozavimo įranga, pusiau automatinės pilstymo mašinos. Pagaminta Danijoje.

Primoreels indelių uždarymo modulis  www.primoreels.com. Inovacinė neplyštančių PET metalizuotų dangtelių padavimo iš ričių sistema ir medžiagos.

Montavimas į visus naujus ir esamus pilstymo automatus bei medžiagų tiekimas.

Primodan ir Primoreels įrengimų pardavimas, tiekimas ir aptarnavimas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Profesionali maisto pramonės įranga užtikrina sklandžiai vykstančius gamybos procesus, kokybišką produkciją, efektyvų energijos vartojimą.