Categories Menu

Posted by on Jan 17, 2017 in Uncategorized |

Pirmasis Lietuvoje pilstymo automatas su inovatyviąja Primoreels dangtelių padavimo sistema

Praėjusių metų pabaigoje Lietuvoje instaliuotas pirmasis pilstymo automatas su inovatyvia Primoreels dangtelių padavimo sistema ir parduotas beveik milijonas pirmųjų Primoreels dangtelių ritėse. Tarp neabejotinų Primoreels dangtelių privalumų kiekvienam vartotojui yra tas, kad nusipirkus bet kokį tokiu dangteliu užlydytą indelį – ar tai būtų jogurto, grietinės, ar lydyto sūrio indelis – šį dangtelį lengvai atplėšti jam pavyksta iš vieno karto, nes jie – priešingai, nei dažnai nutinka su tradiciniais aliuminio folijos dangteliais – praktiškai neplyšta. Šis naujasis automatas – tai kompaktiškas 2 400 indelių per valandą našumo Danijoje pagamintas Primodan naujos kartos PRIMA automatas, skirtas plataus asortimento lydyto sūrio fasavimui.

 

2

Nuotraukoje – PRIMA fasavimo automatas su Primoreels dangtelių padavimo moduliu.

 

Reikia pripažinti, kad Primodan konkurentų sėjama abejonė, jog užsakovai, pasirinkę Primoreels PET metalizuotus dangtelius, bus priklausomi nuo vienintelio dangtelių tiekėjo, veikia pilstymo automatų rinkos dalyvius. Todėl vienu iš pagrindinių šio kliento pageidavimų buvo noras įsigyti ne tik naujos kartos puikių parametrų automatą, bet ir užsitikrinti abi dangtelių padavimo ir užlydymo alternatyvas, tai yra aparate turėti labai greitai – tik per pora minučių – pakeičiamus tiek tradicinį dispenserį su vienu ant kito dedamais aliuminio folijos dangteliais („Alu die-cut“), tiek ir naująjį – Primoreels – dispenserį, paduodantį neplyštančius PET metalizuotus dangtelius iš ričių. Kadangi Primodan A/S kompanijos inžinieriai tokį kliento pageidavimą puikiai realizavo, jau pirmomis po automato instaliavimo dienomis užsakovai galėjo įsitikinti neabejotinais naujos sistemos privalumais ir buvo apsistota faktiškai ties gamyba vien šiuo būdu, tai yra, paduodant metalizuotus dangtelius iš Primoreels ričių. Aliuminio folijos dangtelių dispenseris yra naudojamas tik seno dizaino aliuminio folijos atsargų išbaigimui ir – kaip alternatyva – galimiems nenumatytiems atvejams.

 

 

3

 

Primoreels, šios patentuotos ir ne vieną privalumą turinčios technologijos, esmė – užlydymo dangteliai ant indelių paduodami iš ritės, ant kurios suvyniota iki 20 000 vienetų preliminariai perforuotų ir paruoštų galutiniam atkirtimui plonų (tik 36 mikronų storio) PET metalizuotų dangtelių. Priešingai nei aparatuose su tradiciniais aliuminio folijos dangtelių padavimo moduliais, kur automatą aptarnaujantis operatorius turi dažnai papildyti dangtelių dispenserį (o kiekvienas prisilietimas prie dangtelių – tai ir papildoma produkto užteršimo tikimybė), vienoje Primoreels ritėje esantis dangtelių kiekis – tai beveik visos dienos poreikis. Tai, be abejonės, palengvina ir operatoriaus darbą, kuriam užtenka kartą ryte uždėti ritę, o vakare – baigus darbą – ją nuimti. Šių dangtelių paviršius, lyginant su tradiciniais aliuminio folijos, yra praktiškai lygus, ir tai suteikia puikias galimybes pakuotės/marketingo specialistams pasiekti norimų rezultatų dangtelių dizaino srityje. Esant poreikiui, Primodan pilstymo automatai gali būti komplektuojami papildoma šių dangtelių UV-C sterilizavimo opcija. Konkurencinga Lietuvoje yra ir šių puikias mechanines/barjerines savybes turinčių dangtelių kaina. Skandinavijos šalyse PET metalizuoti dangteliai kainuoja iki 25% pigiau, nei aliuminio folijos.

 

Mes labai tikimės, kad šis automatas su Primoreels moduliu bus gera rekomendacija ir kitiems Baltijos šalių klientams iš arti susipažinti tiek su šios sistemos privalumais, tiek ir su puikiomis PRIMODAN pilstymo automatų eksploatacinėmis galimybėmis.

 

2017 sausis.

 

4