Categories Menu

Posted by on Dec 7, 2015 in Uncategorized |

Numafa: dabar siūlome plovimo garantiją

„Plovimo garantija“ – šis terminas anksčiau nebuvo žinomas o Numafa jį naudojo kaip marketingo įrankį klientams. Tačiau viskas pasikeitė kai patyrė, kad Novadan plovimo priemonės pagerina Numafa mašinų plovimo efektyvumą.

NUMAFA

Numafa yra olandų kompanija, turinti agentų daugybėje šalių. Kompanija turinti daugybės metų patirtį plėtoja, gamina bei parduoda pramoninių dėžių, konteinerių ir padėklų plovimo mašinas, skirtas maisto ir kitai pramonei.

Mašinos yra suprojektuotos bei sukonstruotos laikantis ir kreipiant nuolatinį dėmesį detalėms bei rūpinantis tokiais parametrais kaip: puikus plovimas, lengvas valdymas, lengva priežiūra, optimalus energijos suvartojimas, mažos vandens sąnaudos ir nedidelis triukšmas.

logo

SU NOVADAN PRODUKTAIS – GERESNI REZULTATAI

Numafa parduodavo plovimo mašinas ir serviso paslaugas įprastu būdu iki tol, kol Švedijoje ir Airijoje neišbandė Novadan plovimo produktų savo mašinose. Paaiškėjo kad Novadan plovimo produktai pagerina jų mašinų plovimo efektyvumą dagiau nei buvo galima manyti.

NOVADAN SIŪLO NAUJAS GALIMYBES

Numafai tai reiškia naujas galimybes. Jie išvystė visiškai naują idėją savo klientams kur Numafa, be tradicinio aptarnavimo, taip pat pasiūlė plovimo garantiją, parduodant naują mašiną. Garantija yra pagrįsta išskirtiniu Novadan produktų naudojimu. Jei klientai naudotų kito tiekėjo produktus su mažesniu plovimo efektyvumu, garantija būtų pripažinta negaliojančia.

Numafa Generalinis direktorius p. Hans Andeweg teigia: „mums yra malonu, kad savo mašinų pirkėjams galime pasiūlyti ir naują idėją – plovimo garantijos galimybę, palankiai įvertintą esamų klientų. Plovimo garantiją mes galime pasiūlyti tik tuo atveju jei yra naudojamos Novadan plovimo priemonės, pasižyminčios geresniais plovimo rezultatais, lyginant su produktais kitų tiekėjų, su kuriais mes turėjome patirties“.

Screen Shot 2015-12-07 at 14.46.45 (2)

SINERIO RATAS

Tiek Numafa, tiek Novadan sprendimų paieška kaip padidinti plovimo efektyvumą, rėmėsi sinerio arba plovimo ciklo ratu. Keturi pagrindiniai parametrai, kurie apsprendžia bet kokio plovimo efektyvumą: plovimo trukmė, plovimo temperatūra, ploviklio koncentracija ir mechaninis poveikis yra susiję, tad keičiant vieną iš jų, privalome pakeisti ir kitus. Su kokybiškais gaminiais (ir plovimo mašinomis, ir plovimo chemikalais) bei naudojantis sinerio ratu, Numafa ir Novadan technikams pavyko pasiekti geriausių plovimo rezultatų. Dabar klientai gali būti ramūs ir dėl RVASVT reikalavimų atitikties. Hans Andeweg tęsia: „panaudodami sinerio ratą mūsų mašinoms ir Novadan plovikliams mes drąsiai galime pažadėti mūsų pirkėjams apie atitiktį reikalavimams.

Screen Shot 2015-12-07 at 14.47.22 (2)