Maisto pramonė

Maisto pramonė ir jos gamybiniai įrenginiai „Linchema“ prekyboje

Maisto gamyba bei pramonė – viena iš labiausiai paplitusių bei išsivysčiusių verslo šakų mūsų šalyje, todėl visai nenuostabu, jog norint užtikrinti kokybišką maisto bei gėrimų gamybą būtini ir tam puikiai pritaikyti, kokybiški maisto pramonės įrenginiai. UAB „Linchema“ specializuojasi šioje srityje, o mūsų produkcija – bene kokybiškiausia visoje Lietuvoje.


Bendradarbiaudami su partneriais iš visos Europos (Vokietijos, Prancūzijos, Danijos bei kitų šalių) galime užtikrinti, jog mūsų siūlomi produktai bus ne tik išties veiksmingi, tačiau ir kokybiški bei ilgaamžiai. Užsitikrinkite, jog jūsų gaminama produkcija būtų išties aukštos kokybės kartu su mūsų maisto pramonės įrenginiais jau šiandien.

Maisto pramonė Lietuvoje – ką vertėtų žinoti pradedančiam verslininkui?

Lietuvoje viena iš populiariausių maisto pramonės šakų yra pieno produktų gamyba, kaip tik dėl šios priežasties ir specializuojamės į įrenginius, skirtus šių produktų gamybai. Kaip žinia, pieno produktai yra išties jautrūs, todėl jie greitai genda, o netinkamai, nesteriliai gaminami tampa išties neskanūs.


Norint užtikrinti šių produktų kokybę būtina naudoti ne tik itin profesionalią gamybinę įrangą, tačiau taip pat pasirūpinti ir higiena bei įrenginių sterilumu. Ne veltui mūsų įmonė ne tik prekiauja gamybos įrenginiais, tačiau ir siūlo valymo priemones tam, kad jūsų verslas klestėtų nuo pat pirmos akimirkos.


Kokie yra pagrindiniai sėkmingo verslo ingredientai? Kokybiška produkcija, nepriekaištinga reputacija bei atvirumas su klientu. Visa tai galite pasiekti su mūsų įmonėje prekiaujamais patikimais įrenginiais iš visos Europosmaisto produktų gamybai. Įrenginiai išmėginti bei paženklinti EC – įsitinkite tuo patys!

Sužinokite daugiau apie mūsų įmonėje prekiaujamus maisto pramonės įrenginius!

UAB „Linchema“ specializuojasi į pieno produkcijos gamybos įrenginius, tačiau taip pat siūlome įsigyti ir kitus įrenginius, skirtus mėsos perdirbimui, maisto higienai ar gėrimų produkcijai. Pagrindiniai mūsų prekiaujami įrenginiai pritaikyti:

Taip pat prekiaujame ir homogenizatoriais, siurbliais, vožtuvais, separatoriais bei moduliniais įrenginiais ir įranga. Informaciją apie įrenginius galite rasti tinklapyje arba apsilankius mūsų įmonėje Vilniuje.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!